Винуватець хакерської атаки на Бундестаг працював на ГРУ РФ – МЗС Німеччини

МЗС ФРН виступило із заявою щодо кібератаки на парламент п’ятирічної давності

Є достовірні докази того, що підозрюваний у хакерській атаці на Бундестаг, яка сталася у травні 2015 року, був співробітником військової розвідки Росії (ГРУ) на момент нападу. Про це йдеться в заяві міністерства закордонних справ Німеччини.

Об этом сообщает РуссианГейт

Берлін звернеться до структур Європейського союзу із проханням накласти санкції на росіян, відповідальних за кібератаку на парламент, заявили у МЗС.

28 травня посла Росії у ФРН Сергія Нечаєва викликали в міністерство, де держсекретар Мігель Бергер ознайомив його з даними, які містяться в ордері на арешт Бадіна.

"Підозрюваний вступив у змову з іншими, досі не встановленими особами для проведення розвідувальної діяльності проти Федеративної Республіки Німеччини від імені секретної служби іноземної держави", – ідеться в заяві зовнішньополітичного відомства.

Уряд ФРН оцінює цей інцидент у світлі розслідування справи про вбивство колишнього чеченського польового командира, громадянина Грузії Зелімхана Хангошвілі в Берліні й залишає за собою право вживати заходів у відповідь, додали у МЗС.

5 травня Генеральна прокуратура Німеччини видала ордер на арешт громадянина Росії Дмитра Бадіна, якого підозрюють у причетності до зламів серверів Демократичної партії США, атак на Бундестаг і Організацію із заборони хімічної зброї, а також до втручання Росії у вибори президента США 2016 року. Імовірно, співробітник ГРУ Бадін входить у хакерську групу Fancy Bear / APT28. Його також розшукує влада США.

13 травня канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила, що проти Росії можуть вжити заходів у зв’язку з хакерською атакою на Бундестаг.

23 серпня 2019 року в центрі Берліна кілер на велосипеді під’їхав до Хангошвілі й убив його кількома пострілами. 4 грудня 2019 року міністерство закордонних справ Німеччини оголосило персонами нон ґрата двох співробітників посольства Росії у зв’язку з "недостатньою" співпрацею російської влади в розслідуванні вбивства громадянина Грузії.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-vinuvatets-hakerskoji-ataki-na-bundestag-pratsjuvav-na-gru-rf-mzs-nimechchini-1501886.html”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503