В області уже 30 смертей від COVID-19. Померла медсестра зі «швидкої»


  • Марія ЛЄХОВА
  • 44
В області уже 30 смертей від COVID-19. Померла медсестра зі «швидкої»
  • Сьогодні, 2 липня, повідомили про новий летальний випадок від ускладнень, спричинених коронавірусом. В області уже 30 смертей від недуги.
  • Жертвою вірусу стала і медсестра першої підстанції швидкої допомоги.

Статистика

Нові дані по області оприлюднив сайт Апарату РНБО України. За їх інформацією, у Вінницькій області 30 смертей від коронавірусу. Додався один летальний випадок.

Об этом сообщает Устинов троллит

Тим часом, в Україні уже понад 45 тисяч хворих на COVID-19, на Вінниччині — 1895. За час пандемії від недуги в Україні померло 1185 людей (+12 за добу).

Померла медсестра зі «швидкої»

Про один із летальних випадків написав вінничанин Володимир Черкас.

— Сьогодні, внаслідок коронавіруса, пішла з життя старший фельдшер першої підстанції вінницької швидкої допомоги, — йдеться у повідомленні. — На жаль, це не поодинокий випадок. Решту «списують» на різні інші причини смертності, прикриваючи реальну проблему.

Черкас додає, що влада замовчує проблему масштабного зараження вінницьких медиків, а також продовжує їх не забезпечувати засобами індивідуального захисту.

— Фактично медицина катастроф і її пацієнти, які перебувають в епіцентрі ризиків, кинута напризволяще, — додає Черкас.

76 хворих з 203 працівників швидкої

Міський голова Сергій Моргунов, нагадаємо, повідомляв, що про 76 хворих з 203 працівників швидкої (переважно водії швидких, фельдшери і лікарі бригад).

Про хворих медиків філії № 1 станції екстреної медичної допомоги розповідав 20minut.ua. Детально цю ситуацію наш журналіст описав у матеріалі: Лікарі швидкої хворіють на COVID-19, але в ковідні бригади черга.

Навколо підстанції швидкої допомоги №1 розмови так і не вщухають. Спочатку скандал з хворими лікарями, потім — дірявий дах, що протікає, згодом суперечка між містом та областю — хто винен і кому на ремонт розщедрюватися. А тепер медики швидкої кажуть, що задовбалися бути крайніми, адже всі шишки летять на них — і грошові, і ковідні.

Лікарі зв’язалися з нашою журналісткою та поскаржилися на всі проблеми з якими тикаються під час роботи: «Роблять з нас гарматне м’ясо, а потім кажуть — самі винні». Медику швидкої допомоги накипіло.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Zdorovya/v-oblasti-uzhe-30-smertey-vid-covid-19-pomerla-medsestra-zi-shvidkoyi-11089766.html”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503