На межі Грузії й окупованої Південної Осетії сталася стрілянина, поранено мирного мешканцяРосійські окупанти у суботу, 11 липня 2020 року, затримали громадянина Грузії біля старовинної фортеці Схвіло в грузинському муніципалітеті Каспі, що поряд із адміністративною межею з Південною Осетією, анексованою РФ.

Об этом сообщает DEDAL


Про це із посиланням на Перший канал телебачення Грузії передає Еспресо.TV.


Молодого чоловіка було поранено в ногу. Інформацію підтвердила Служба державної безпеки Грузії на своєму офіційному сайті.
Як зазначається, постраждалий мешкає у тамтешньому селі Квемо Чала і є цивільною особою.Тбілісі поінформував про те, що трапилося Місію спостерігачів Європейського Союзу в Грузії, а також співголів Женевських міжнародних дискусій, йдеться в повідомленні.


Своєю чергою, у підконтрольному росіянам “Комітеті державної безпеки Південної Осетії” в інциденті звинуватили пораненого. Нібито він самовільно перетнув “кордон” та відкрив вогонь по “співробітниках південноосетинських прикордонних органів” з помпової рушниці 12-го калібру, після чого був затриманий.


Зараз чоловікові надали необхідну медичну допомогу, його стан здоров’я оцінюється як задовільний. Окупантами розпочато “слідство”.


Фактично, зараз грузинський громадянин позбавлений волі й перебуває у полоні, наполягає грузинська сторона.


Міністерство закордонних справ Грузії категорично засуджує поранення і незаконне затримання громадянина Грузії російськими окупаційними силами як “ще одну небезпечну провокацію, спрямовану на загострення і дестабілізацію ситуації на місцях під час пандемії коронавірусу”.


У заяві також підкреслюється, що російські окупаційні сили відкрили вогонь у напрямку місцевих мирних жителів, що є “ще одним прикладом грубого порушення Російською Федерацією угоди про припинення вогню, укладеного за посередництва ЄС від 12 серпня 2008 року, а також повного ігнорування заклику генерального секретаря ООН щодо припинення вогню в глобальному масштабі на період пандемії коронавірусу”.


Раніше ІНФОРМАТОР писав, що Грузія не переглядатиме стратегічне партнерство з Україною.


Джерело статті: “https://informator.press/na-mezhi-hruzii-y-okupovanoi-pivdennoi-osetii-stalasia-strilianyna-poraneno-myrnoho-meshkantsia/”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503