Чисельність населення Землі перевищила 7,8 млрд осібЧисельність населення Землі сягнула 7,8 млрд осіб.

Об этом сообщает Москов пост


Про це повідомив німецький фонд "Населення Землі" (Stiftung Weltbevölkerung — DSW) напередодні Всесвітнього дня народонаселення, передає Deutsche Welle.


У повідомленні фонду зазначено, що населення нашої планети щорічно збільшується на 82 млн чоловік, що приблизно відповідає числу жителів Німеччини. У всьому світі щосекунди народжується в середньому 2,6 дитини.


Експерти DSW відзначають, що причиною зростання народонаселення є, серед іншого, велика кількість небажаних вагітностей, оскільки в багатьох регіонах, особливо в країнах третього світу, жінки і дівчатка не можуть вільно розпоряджатися своїм тілом. Загалом у світі небажаними є дві з п’яти вагітностей. Експерти зазначають, що виправити становище могли б сексуальна освіта і застосування протизаплідних засобів.


Особливо складна ситуація, за даними DSW, склалася в африканському регіоні на південь від Сахари, де доступу до протизаплідних засобів позбавлена що друга жінка. Незважаючи на скорочення народжуваності в цьому регіоні за останні роки, тут на кожну жінку, як і раніше, припадає 4,4 дитини (в середньому у світі — 2,4 дитини). У результаті число жителів цього регіону, згідно з прогнозами ООН, до 2050 року зросте з 1,3 млрд до 2,5 млрд чоловік.


Нагадаємо, за прогнозами ООН, у найближчі 30 років буде піковий приріст населення Землі. Якщо така тенденція збережеться, то до 2100 року населення Землі сягне 10,8 млрд, а потім темпи почнуть спадати.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/chiseln-st-naselennya-zeml-perevishchila-78-mlrd-os-b”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503