"Духівник Поклонської" вимагав, щоб Путін передав йому владу

Сергій Путіну: Ти зважений і знайдений легким

Схіігумен Сергій (Микола Романов) висунув ультиматум президенту Росії Володимирові Путіну, він вимагає, щоб глава Кремля склав повноваження, погрожуючи в іншому разі "повномасштабною духовною війною". Про це священник зі Свердловської області, який конфліктує з офіційною Російською православною церквою, заявив у відеозверненні, яке 12 липня розмістив на YouTube його представник Всеволод Могучев.

Об этом сообщает Компромат

Новим главою Росії схіігумен бачить себе.

"Три дні – і я наведу лад у Росії", – стверджує він.

За словами священника, Путін, патріарх Кирило і головний рабин Росії Берл Лазар привели країну "до відкритого богоборства, закриття храмів, людиноненависництва".

"Ні крові, ані майданів, ні революцій не буде. Задарма дістали владу, хозарський каганате! Як здобув, так і віддаси, – заявив Сергій. – Маю владу і сили заявити вам, пане президент Росії Володимире Володимировичу: складіть свої повноваження. В іншому разі ти зважений і знайдений легким і твої дні полічено. Чекаю вашого покаяння з патріархом Кирилом Гундяєвим".

Він додав, що події в Хабаровську, де відбуваються стихійні мітинги на підтримку заарештованого за обвинуваченням в організації вбивств губернатора Сергія Фургала, стали для Кремля "першою ластівкою".

ВІДЕО
Відео: Всеволод Могучев / YouTube

Сергій відомий як духівник "експрокурорки Криму", депутатки Держдуми РФ Наталії Поклонської і російського хокеїста Павла Дацюка. Средньоуральский жіночий монастир, настоятелем якого він є, – одна з найвідоміших обителей Уралу.

Церковний суд Єкатеринбурзької єпархії РПЦ позбавив схіігумена Сергія сану за прокльони на адресу вищих ієрархів і критику влади. У відповідь він захопив монастир і не пускає туди церковне начальство і правоохоронців.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-duhivnik-poklonskoji-zazhadav-shchob-putin-peredav-jomu-vladu-1508939.html”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503