Вчені спростували теорію про тривалий імунітет до коронавірусу

<p>Через три місяці сильний імунітет до коронавірусу зберігається всього у 17% пацієнтів</p> — Вчені спростували теорію про тривалий імунітет до коронавірусу

Через три місяці сильний імунітет до коронавірусу зберігається всього у 17% пацієнтів

Об этом сообщает Преступная РоссияСпростування теорії про тривалий імунітет до коронавірусу може мати значний вплив на процес вакцинації в різних країнах


Імунітет до коронавірус у людей, які перенесли захворювання, різко знижується всього за три місяці.


Про це повідомляє The Guardian з посиланням на дослідження вчених з Королівського коледжу Лондона.


За словами фахівців, найбільший вміст антитіл до вірусу фіксується у пацієнтів через три тижні після появи перших симптомів. Вчені відзначають, що у 60% на цьому проміжку реєструється дуже високий рівень імунітету до коронавірусу. Однак через три місяці сильний імунітет до інфекції зберігається всього у 17% пацієнтів.


Дослідники також розповіли, що за три місяці кількість антитіл в крові у багатьох випробовуваних падало до незначних значень, а у деяких зовсім не змогли зафіксувати наявність імунітету. Провідний автор дослідження Кеті Дорес вважає, що спростування теорії про тривалий імунітет до коронавірусу може мати значний вплив на процес вакцинації в різних країнах.


Раніше вчені з Інституту вірусології Вуханя виявили, що у перехворілих коронавірусом пацієнтів з’явилися тривалі збої імунітету.


До слова, гонконгський вчений Габріель Леунг заявив, що у штамі коронавірусу відбулася мутація і заразність Covid-19 збільшилася на 30%


Нагадаємо, майже у 90% осіб, що перехворіли на коронавірус спостерігається ряд симптомів, супутніх захворювань, навіть через два місяці після одужання. Фахівці назвали результати дослідження «вкрай тривожними».


Як повідомлялося, Вірусолог після втечі з Китаю розповіла про «приховування правди» щодо коронавірусу.


Читайте також:

  • Вчені з лабораторії Вухань здалися західним спецслужбам


Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/vcheni-sprostuvali-teoriyu-pro-trivaliy-imunitet-do-koronavirusu-692595.html”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503