У Мадриді з’явилася площа на честь видатної української письменниці

последние новости в Украине останні новини в Україні

У столиці Іспанії Мадриді площу, на якій розташоване посольство України в Іспанії, назвали на честь всесвітньо відомої української письменниці Лесі Українки.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

У посольстві України в Іспанії зазначили, що мерія міста Мадрид присвоїла ім’я Лесі Українки площі у столиці Іспанії, на якій розташоване Посольство України. Мерія також підтримала пропозицію дипломатичної установи України щодо встановлення на цій площі пам’ятника поетесі, повідомляє "Європейська правда". Повідомляється, що іспанський письменник Хосе Андрес Альваро Окаріс нещодавно випустив працю "Леся Українка – душа України" — до 150-річного ювілею поетеси, до якої увійшла збірка її творів іспанською мовою. Минулого року письменник видав книгу про Тараса Шевченка, до якої також додаються перекладені твори. Посол України в Іспанії Анатолій Щерба нагородив іспанського письменника Хосе Андреса Альваро Окаріса Почесною Грамотою Посольства України в Іспанії.

ASPI news писало, що у польському Кракові на території Палацу Вєльопольських встановили пам’ятник Анні Київській – Королеві Франції. Урочисте відкриття скульптури відбулося 19 2019 року листопада за участю заступника президента Кракова Богуслава Космідера та київської делегації на чолі із заступником голови КМДА Валентином Мондриївським. Раніше повідомлялося, що Московський фонд "Відродження" планував встановити в Куйбишевському районі Донецька пам’ятник на честь Миколи II.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/novini-svitu/u-madridi-zyavilasya-ploscha-na-chest-vidatnoi-ukrainskoi-pismennici”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503