Для абітурієнтів з Донбасу та Криму продовжили термін для вступу у виш

Для абітурієнтів з Донбасу та Криму продовжили термін для вступу у виш

Цьогоріч для абітурієнтів, які вступають до вишів з тимчасово окупованих Донбасу та Криму, продовжили термін вступу на бюджет до 23 жовтня.

Про це в ефірі телеканалу «Дом» розповів заступник міністра освіти Андрій Вітренко.

Об этом сообщает Устав Груп

Він зазначив, що абітурієнти з окупованих територій мають подати міністерству сигнал про бажання вчитися в українських вишах.

«Найголовніша особливість для цих дітей — це те, що вони повинні нам дати хоча б якийсь сигнал, що вони хочуть вчитися в Україні. Засобами офіційної пошти, електронної, засобами неофіційними — через Viber, Telegram, Facebook. У відповідь вони отримають офіційне запрошення і детальну інструкцію, що їм робити», — розповів заступник.

Вступники з непідконтрольних Криму та Донбасу з цього року можуть вступати до всіх вишів без складання ЗНО.

читайте також

    Уже можна подавати електронні заяви для вступу на бакалаврат. Як це зробити і не втрапити в халепу?

Для інших абітурієнтів 13 серпня, розпочався прийом електронних заяв для вступу до закладів вищої освіти на бакалаврат.

Якщо ви складаєте творчий конкурс чи складаєте вступні випробування замість ЗНО, то всі заявки потрібно подати до 16 серпня. У решти ж часу — до 22 серпня.

Дізнатися, чи зарахували вас на бюджет, ви повинні не пізніше 27 серпня. Після цього до 18:00 31 серпня потрібно виконати вимоги до зарахування (тобто подати оригінали документів). А вже саме зарахування відбудеться 5 вересня.

Матеріал доповнюється

Джерело статті: “http://fromua.news/article/9774231/dlya-abituriientiv-z-donbasu-ta-krimu-prodovjili-termin-dlya-vstupu-u-vish/”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503