Бояться перегріву і не дають належного розгону: що потрібно знати про системи приводу в авто

Експерти розповіли, яка існує різниця між системами приводу в автомобілях і які умовні назви вони мають.

Об этом сообщает Компромат РУ


Про це повідомляє АВТОDream.


Виробники часто використовують різні логотопи, декларуючи повний привід в авто. Насправді сьогодні існує кілька систем, що реалізують привід на дві осі.


Спеціалісти радять розібратися з позначеннями AWD, 4WD, Part-Time 4WD, Full-Time і 4WD, щоб уникнути помилок при купівлі позашляховиків.


Ці умовні скорочення не є технічними параметрами автомобіля, вони лише визначають систему повного приводу.


Так, приміром, RENAULT DUSTER за замовчуванням має передній привід з задньою віссю, що підключається за допомогою муфт. Це авто не відрізняється надто надійною повнопривідною системою, його муфти, як вогню, бояться перегріву і на великих швидкостях покататися не вийде.


Якщо говорити про шильдики, то ситуація виглядає наступним чином:


  • AWD — позашляховик з приводом на одну з осей (може бути передня або задня) з примусовим підключенням другої осі.
  • 4WD — позашляховик з приводом одночасно на дві осі з класичним блокуванням міжосьового диференціала.


Варто звернути увагу на те, що ці системи не тотожні фірмовим назвам від різних брендів, як, приміром, VW 4 Motion, Audi Quattro і інші. Бренд Toyota взагалі запатентував три технології, хоча вони всі закінчуються з AWD і 4WD.


Як повідомляв "Апостроф", фахівці німецької організації TUV (Technische Überwachungsverein) склали рейтинг кросоверів у віці 4-5 років, які найрідше схильні до поломок.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-09-21/boyatsya-peregreva-i-ne-dayut-doljnogo-razgona-chto-nujno-znat-o-sistemah-privoda-v-avto/209773”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503