Уроки в музеях і навчання раз на тиждень: Як коронавірус вплинув на школи різних країн

Уроки в музеях і навчання раз на тиждень: Як коронавірус вплинув на школи різних країн

Україна день за днем встановлює нові антирекорди з кількості нових випадків коронавірусу, вже понад 37 шкіл закрили на карантин, а у мережі точаться розмови, що продовжити навчання краще дистанційно. Епідеміологи пророкують, що таке рішення влада може прийняти вже до кінця місяця. Але як навчаються в інших кутках світу, і чи багато країн відмовляється від очного формату?

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Туреччина

21 вересня у країні зафіксували 1743 нових випадки зараження. Це далеко від антирекордів квітня, коли за день виявляли близько 5 тис. хворих. Школи у країні все ж відкрилися, але учні ходять у них лише день на тиждень, решту часу вчаться онлайн.

У країні діє формат "чиста школа" – це обов’язковий для виконання кодекс протиепідемічних правил та норм. Для перевірки їх виконання задіяли біля 2000 інспекторів. Закупівлю масок та антисептиків взяла на себе центральна влада країни.

На вході дітям обов’язково міряють температуру, а за двомісною партою може сидіти тільки один учень або учениця.

Франція

19 вересня країна пережила черговий пік пандемії, виявивши 13498 нових випадків. За 16 днів довелося закрити 81 навчальний заклад і понад 2 тис. класів. При цьому уряд країни замість переводити навчання в Інтернет… послабив карантинні обмеження. І якщо спершу клас відправляли на самоізоляцію, коли фіксували один випадок хвороби, тепер це роблять, якщо захворіли щонайменше три учні.

Індія

Динаміка поширення COVID-19 у країні доволі тривожна, але з понеділка, 21 вересня, влада вирішила дозволити учням старших класів відвідувати заняття (але на добровільній основі).

Освітні експерти країни акцентують, що ризикований крок – необхідність, адже якість і доступність дистанційної освіти в Індії невисока. Інтернет проведено далеко не у всі села.

На заняттях учні у масках, а за партами – по одному.

Італія

Навчальний рік у країні стартував з 14 вересня. Заради безпеки класи зменшили, уроки рознесли у часі. Через це школи змушені працювати по суботах. На заняттях учні мають бути у масках, а вчителі – у захисних щитках. Якомога більше занять намагаються проводити просто неба або ж у більш просторих приміщеннях – наприклад, в музеях та бібліотеках. Якщо дитина живе з родичами, що входять до групи ризику, вона може навчатися дистанційно.

Нідерланди

21 вересня країна встановила власний рекорд: коронавірус підтвердився у 2217 людей (населеня Нідерландів – 17,28 млн). Втім, навчаються у школах без суворих обмежень. У більшості закладів вільно працюють їдальні та буфети, учні не повинні дотримуватися дистанції один з одним, але повинні триматися на мінімальній відстані у півтора метри від учителів.

У Національній службі здоров’я пояснюють такий рівень розкутості просто: мовляв, згідно з їхніми дослідженнями, діти шкільного віку не є активними переносниками. Натомість, найактивніше заражають інших 20-40-річні.

При цьому деякі школи ввели свої правила – наприклад, у ліцеї Спінози в Амстердамі заклади громадського харчування не працюють, поза класними кімнатами учні повинні бути у масках і зобов’язані мати антисептик у сумці.


Джерело статті: “http://ua.today/news/world/uroki_v_muzeyah_i_navchannya_raz_na_tizhden_yak_koronavirus_vplinuv_na_shkoli_riznih_krayin”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503