Верховний суд підтвердив штраф "Київському маргариновому заводу" за маскування маргарину "Вершкового особливого" під торгівельну марку "Щедро"

20 листопада 2018 року Антимонопольний комітет оштрафував ПрАТ “Київський маргариновий завод” на 162 550₴ за недобросовісну конкуренцію.

Об этом сообщает Русский репортер

Про це пише “Фактор” з посиланням на “Лігу антитрасту”.

Підприємство упаковувало свій маргарин так, що споживач міг його сплутати з маргарином ТОВ “Щедро”.

Проведений в рамках розслідування порівняльний аналіз оформлення упаковок свідчить, що оформлення маргарину “Запорізький “Вершковий особливий” виробництва ТОВ “Щедро” та “Вершковий особливий” виробництва ПрАТ “Київський маргариновий завод” за загальною художньою композицією та стилем, кольоровою гамою (фоном, кольором написів), розміщенням основних написів і окремих елементів, є схожим.

При цьому, таку упаковку “Щедро” почало використовувати раніше за “Київський маргариновий завод”.

82% опитаних в рамках розслідування респондентів вважають дизайн схожим та 65% – опитаних могли б їх сплутати, придбавши одне замість іншого.

“Київський маргариновий завод” оспорив у суді рішення Комітету в тому числі з підстав порушення процедури опитування та оформлення його результатів. Однак, суди всіх трьох інстанцій стали на бік Комітету та відмовили у задоволенні позову.

Посилання на рішення.Джерело статті: “http://factor-news.info/verhovnyj-sud-pidtverdyv-shtraf-kyyivskomu-margarynovomu-zavodu-za-maskuvannya-margarynu-vershkovogo-osoblyvogo-pid-torgivelnu-marku-shhedro/”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503