Віце-спікер Верховної Ради Стефанчук лобіює передачу "Укрпатенту" Олені Орлюк - розслідування ЗМІ

В.о. директора Інституту права КНУ ім. Т. Шевченка Олена Орлюк може отримати контроль над ДП "Укрпатент".

Об этом сообщает База компромата


Про це повідомляє From.ua з посиланням на "Антикор".


Як вважають журналісти, це може статися "завдяки протекції заступник голови Верховної Ради Руслана Стефанчука".


"ЗУ "Про внесення змін до деяких законів України щодо створення національного органу інтелектуальної власності", що лобіює заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук, був прописаний і прийнятий спеціально під давнього партнера Стефанчука Олену Орлюк, з метою взяти під повний контроль роботу ДП "Укрпатент"... Будівлю ДП "Укрпатент" в центрі Києва готують до продажу, а саме підприємство до реорганізації з подальшим банкрутством", — йдеться в матеріалі.


Відносно Олени Орлюк заведено кримінальну справу, порушену слідчим відділом Шевченківського управління Головного управління Національної поліції в Києві № 12020100100005814 від 10.08.2020 за ознаками злочину, передбаченого ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації), стосовно не відображення в щорічних деклараціях інформації про роботу за сумісництвом на посаді.


Партнер Олени Орлюк, віце-спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук в минулому працював заступником керівника в НОІВ, де за інформацією журналістів, "в ГПУ було виведено кілька десятків мільйонів гривень, після підприємство збанкрутувало".


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/government/2020-10-23/vitse-spiker-verhovnoy-radyi-stefanchuk-lobbiruet-peredachu-ukrpatenta-elene-orlyuk---rassledovanie-smi/212738”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503