У Сімферополі СІЗО переповнене, не менше 10 камер знаходяться на карантині – правозахисники

Про це повідомляє Кримська правозахисна група (КПГ).

Об этом сообщает Дедал

Як, відзначають правозахисники, серед захворілих є випадки пневмонії, однак точного діагнозу ув’язненим не ставлять.

«СІЗО в Криму як і раніше переповнений. Наприклад, в одній з камер (30 кв. м.) знаходиться 10 ліжок, а утримуєть 14 осіб. Така ситуація також сприяє поширенню нової коронавірусної інфекції в слідчому ізоляторі», – відзначили в КПГ.

Координатор Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник зазначила, що кримчани, що утримуються в місцях позбавлення волі, як на окупованому півострові, так і в РФ, не тестуються на COVID-19, не забезпечені засобами захисту і не отримують адекватного медичного лікування. У той же час ситуацію з пандемією в пенітенціарних установах активно використовують для обмеження прав осіб, позбавлених волі.

«По суті COVID-19 використовується для того, щоб позбавити людей конфіденційного спілкування з адвокатом. Як це, наприклад, відбувається з кримчанами, які знаходяться на території Ростова-на-Дону. Їхні адвокати можуть з ними спілкуватися тільки в кімнатах для коротких побачень, через скло по телефону і тільки під наглядом працівників адміністрації СІЗО. Це безумовно порушення їх права», – пояснила Скрипник.Джерело статті: “https://korupciya.info/7200-u-simferopoli-sizo-perepovnene-ne-menshe-10-kamer-znahodyat-sya-na-karantini-8211-pravozahisniki.html”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503