У лікарнях Івано-Франківська немає місць для хворих на коронавірус - новини України

У лікарнях Івано-Франківська немає місць для пацієнтів із коронавірусом. Усі ліжка зайняті.

Об этом сообщает Russiangate

Про це на екстреній нараді міськради заявила начальниця управління охорони здоровʼя Марія Бойко, передає Укрінформ.

«Станом на ранок [27 жовтня] у наші лікарні з пневмоніями і підозрами [на COVID-19] госпіталізовані 399 осіб. У Центральній міській клінічній лікарні — 265 осіб, у першій міській лікарні — 134 людини. Тобто всі ліжка заповнені», — заявила вона, додавши, що госпіталізують людей виключно з високою температурою і підтвердженою пневмонією.

Мер міста Руслан Марцінків заявив, що в медичних закладах розгортатимуть нові місця для хворих на коронавірус. Також він додав, що надходить багато скарг на відмову в госпіталізації.

  • Напередодні міністр охорони здоровʼя говорив, що в лікарнях, призначених для лікування пацієнтів з коронавірусом, перебувають 22 977 хворих.
  • Раніше в Міністерстві охорони здоровʼя повідомляли, що в лікарнях зайняті майже 60% місць для пацієнтів з підозрою на коронавірус або з підтвердженим діагнозом. Харківська область при цьому повідомляла про критичне становище, а в Києві додатково готували місця (2 200 ліжко-місць). При цьому президент Володимир Зеленський говорив, що зараз у низці регіонів завантаженість ліжок у лікарнях становить 70%, а в деяких населених пунктах — 100%.
  • В Україні за минулу добу (26 жовтня) виявили 6 677 нових хворих на коронавірус. З початку пандемії коронавірус діагностували у 355 601 жителя України. В Івано-Франківській області підтвердили майже 19 тисяч випадків захворювання.


Джерело статті: “https://babel.ua/news/53547-v-ivano-frankivsku-zapovneni-vsi-lizhka-dlya-hvorih-na-koronavirus”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503