Так і не побачив батька: в мережі поділилися історією про сина героя, який загинув під Донецьким аеропортом

2-річний Матвій жодного разу в житті не бачив свого батька-добровольця Георгія Семанішина, який загинув в районі Донецького аеропорту в січні 2016 року.

Зворушливу історію сина загиблого на Донбасі командира добровольчого підрозділу Василь Андрєєв.

"Його звати Матвійчик йому 2,5 рочки. Він вже дорослий, говорить, грається та навіть допомагає своїй мамі. Тата він знає з розповідей побратимів, друзів та рідних людей. Матвійчик має ким гордитись! На школі встановлена пам’ятна дошка, на якій написано, що батько Матвійчика Герой. І це правда. Мова йде про командира добровольчого підрозділу, який після двох років війни у січні 2016 року трагічно загинув на ворожій розтяжчі поблизу Донецького аеропорта — Семанишина Григорія, позивний "Батя" або "Семен", як його називали близькі друзі. Матвійчик народився у березні", — написав він.Як повідомляв "Апостроф", раніше в мережі розповіли зворушливу історію про незвичайних "бійців" на Донбасі.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2018-10-14/tak-i-ne-uvidel-ottsa-v-seti-podelilis-istoriey-o-syine-geroya-pogibshego-pod-donetskim-aeroportom/143326”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503