До Генпрокуратури привезли зоопарк Януковича, але без страусів

"До
До Генпрокуратури привезли зоопарк Януковича, але без страусів

З резиденції колишнього президента України Віктора Януковича до Генпрокуратури привезли частину зоопарку, який знаходиться у Межигір’ї, повідомляє кореспондент ТСН.

Привезли свиню, курей, кіз та індиків. Не привезли до ГПУ страусів, яких збирались везти спочатку, – ветеринари кажуть, що птахи можуть не витримати переїзду та спеки. Тварини мекають, квокчуть і ґелґотять, але тримаються. П’ють воду та ховаються у затінку кліток.

Везти тварин колишнього президента-втікача активісти Межигір’я наважилися від безсилля. Вже півтора роки вони зберігають колишнє майно Януковича і чекають, доки держава візьме Межигір’я на свій баланс. "До цих пір не проводилось розслідування, до цих пір це питання у повітрі висить. І не дають можливість віддати це народу, тож народ і хоче спитати", — розповідає про мету акції помічник коменданта Межигір’я Мирослав Могиль.

У лютому минулого року Верховна Рада постановила націоналізувати резиденцію та прилеглу територію. Але Кабмін, який би мав втілювати цю постанову у життя, досі відмовчується. Усі можновладці посилаються на Генпрокуратуру, яка увесь цей час займається Межигір’ям. Натомість, самі працівники ГПУ посилаються на досудове розслідування. Минулого тижня з’явився новий нібито власник Межигір’я — Олександр Приймак.

Він стверджує, що вісім місяців тому викупив частину резиденції у нині втікача Сергія Клюєва, та ключі від резиденції йому не дають. "Нікому ми ключі віддавати не будемо, жодним незнайомим людям. І будемо вимагати у ГПУ, щоб передали тимчасово на баланс громадської організації", — каже комендант резиденції Денис Тарахкотелик.

ТСН


Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503