МВФ проти податкової амністії в Україні

Міжнародний валютний фонд (МВФ) виступає проти проведення в Україні податкової амністії, повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк, інформує 1NEWS з посиланням на .“МВФ проти податкової амністії в будь-якій формі. Вони проти, оскільки досвід інших країн демонструє, що далеко не скрізь це спрацювало. Перш ніж вводити “нульову декларацію”, треба провести консультації: показати МВФ, а головне – всім українцям, для чого це потрібно і в якому пакеті вноситимемо”, – сказав він в інтерв’ю агентству, відповідаючи на запитання про перспективи “нульової декларації”.


Глава Мінфіну також зазначив, що відомство розглядає ініціативу щодо внесення законопроекту про “нульову декларацію” і непрямі методи в пакеті з BEPS, проте наголосив, що це не пов’язані між собою кроки.


“Інша справа – разове розкриття інформації про майно перед початком міжнародного обміну інформацією, так зване voluntary disclosing. Це стандартна процедура, яка проводилася багатьма країнами перед початком обміну інформацією. Нині ми з Нацбанком та експертами вивчаємо такий досвід для вироблення проекту закону”, – додав міністр.


Як повідомлялося, президент на нещодавній зустрічі з бізнес-спільнотою виступив за проведення податкової амністії, запропонувавши повернутися до обговорення “нульової декларації”.


Нагадаємо, постійний представник в Україні Йоста Люнгман заявив, що перегляд ціни на газ та повноцінне створенням антикорупційного суду залишаються умовами завершення чергового перегляду програми з Україною.
Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503