Справа про рекламу Луценка: Суд не зміг переглянути ролики

Суд переніс засідання у справі про законність демонстрації на радіо і телебаченні рекламних роликів про діяльність генпрокурора Юрія Луценка.


Про це повідомляє Центр протидії корупції у Twitter.


"Суд переніс розгляд справи через неможливість переглянути ГПУшний ролик", – додають активісти.


Зазначається, що наступне засідання відбудеться у вересні.


"Ми впевнені, що ролики з піаром Луценка, які транслювались на ТВ, не мають нічого спільного з соціальною рекламою", – стверджують у ЦПК.


У лютому у ЗМІ з’явилась публікація, що Генпрокурор Юрій Луценко використовує своє відомство для самореклами на радіо і телебаченні.


Після цього у Генеральній прокуратурі заявили, що не мають відношення до виготовлення, замовлення та розповсюдження роликів і не знають, хто їх замовляв.


Попри це журналісти оприлюднили дані, які говорять про причетність оточення генпрокурора до розповсюдження "соціальної реклами" про Юрія Луценка та його відомство.


В "1+1 media" зазначили, що ролики з рекламою діяльності Генпрокуратури транслювалися в ефірі телеканалу "1+1" за квотою соціальної реклами після відповідного листа від Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.


Генеральна прокуратура заявила, що зверталася до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення з проханням роз’яснити процедуру надання аудіовізуальним матеріалам статусу соціальної реклами.


Пізніше Громадська організація "Українська антикорупційна асоціація" заявила, що є ініціатором створення відео- та аудіороликів.


У квітні Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження стосовно "соціальної реклами".


Позов подав ЦПК до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Треті особи у справі — Луценко та "Українська антикорупційна асоціація".


Активісти вважають, що реклама має ознаки політичної, а не соціальної.


Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2018/08/8/7188641/”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503