Феєрія краси та розуму «Перша Леді»


Кажуть, що якщо жінка красива – то не дуже розумна, і навпаки… Спробуємо довести, що це абсолютно не так. Уже зовсім скоро у Києві, 4 червня 2011р., о 18.30, у Національному академічному театрі оперети відбудеться феєричне шоу, в якому візьмуть участь 14 красунь — чарівних студенток із усієї України.

Конкурси краси не є рідкістю у наш час, але загальнонаціональний конкурс краси «Перша Леді» єдиний у своєму роді. Це унікальний благодійний проект, який стартував у 2006 році в рамках легендарної Міжнародної програми «Студентська республіка».

Даний проект вже давно перейшов рамки традиційних конкурсів краси. З кожним роком проект розширював рамки та географію своєї діяльності. Вперше у 2008 році в конкурсі взяли участь іноземні учасниці.

Дуже важливо, що кожна з учасниць вже пройшла кілька етапів відбору: від перемоги на регіональному конкурсі краси «Перша Леді» (відбулися в усіх регіонах України), підготовки дівчатами соціальних проектів, їх захисту, залучення прибічників під час інтернет- і sms-голосувань до проходження через горнило півфіналу конкурсу.

Одним з головних завдань конкурсу є благодійна діяльність – тому кожна з учасниць реалізувала власний соціальний проект: для дітей із соціально–незахищених верств населення, дітей із різними вадами здоров’я, соціальних сиріт, людей похилого віку тощо. Про реальні підсумки цих проектів прозвітує кожна конкурсантка.

Основною метою організаторів конкурсу є не лише оголошення звання найгарнішої студентки України, а й сприяння забезпеченню переможниці подальшого особистісного і професійного розвитку. Саме тому кредо конкурсу в тому, що це конкурс не лише зовнішності, а конкурс краси особистості.

Переможниця фіналу конкурсу буде рекомендована до участі у міжнародному конкурсі краси «Lady International» у місті Батумі (Грузія).

Яскраве шоу фінального етапу конкурсу "Перша Леді” у Києві стане гарним подарунком для жителів столиці: прекрасні ведучі, захоплююча драматургія свята, в програмі передбачені виступи «зірок» (група SMS, Кирило Туриченко, група Fresh, Роман Заданюкта ін.), а захід відвідають знамениті політики, представники fashion-індустрії (Марія Манюк, Анна Савчина, Олег Скирда, Анастасія Іванова, Наталія Кущ, Олена Карпішина й ін.), шоу-бізнесу (Володимир Бебешко, Міла Нітіч, Олександр Ктиторчук, Павло Воля, Антон Лірник тощо) та ін., з якими буде змога вільно поспілкуватися.

Квитки можна придбати у мережі кас КВИТКИ.UA (044) 238 2 888, в хед-офісі Студреспубліки (044) 529 13 75, (093) 844 04 84, (066) 571 30 71 або у поширювачів у вишах.

За довідками з питань медіа, партнерства та брендінгу звертайтеся до бренд-менеджера Крістіни Жулай: (097)9252767, [email protected]

Пляжна фотосесія 2010
Пляжна фотосесія 2009

Конкурс краси особистості “ПершаЛеді ”!

***

Організатори: ВМГО “Студентська республіка” за підтримки ГО «Світ ділових людей», Українського фонду миру та Фонду сприяння розвитку мистецтв
Сприяння: Київська міська державна адміністрація
Партнери: мережа ювелірних салонів «Абрикос», таксі "Maxim", “Linae 12”, I-SPA-Інтерконтиненталь, годинники "Edelweiss", квітковий магазин “Стрекоза”, ISIC, Magicfoto, мережа магазинів "Рай аксесуарів", Craftholic, Всеукраїнська незалежна профспілка працівників модельного бізнесу
Одяг від дизайнерів: Олег Cкирда, Nai Lu-na by Anastasia Ivanova,
"Лінія К2", весільний салон “Madonna”, Karpishina
Інформаційна підтримка: всеукраїнський щотижневик «7я», журнал Loaded, ex.ua, “Украинская баннерная сеть”, газета “Молодь України”, Hotmode


Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503