В МВФ озвучили, коли Україна може отримати наступні два транша кредиту

В МВФ озвучили, коли Україна може отримати наступні два транша кредиту

Україна в 2019 році може отримати два кредитні транші загальним обсягом 2,6 млрд доларів за новою 14-місячною програмою кредитування Міжнародного валютного фонду stand-by.

Як пише УНІАН, згідно з документами Фонду, оприлюдненими на його сайті, надання другого траншу на суму 0,9 млрд СПЗ (спеціальні права запозичення), що еквівалентно 1,3 млрд доларів, можливе за підсумками першого перегляду програми 15 травня на базі критеріїв ефективності на кінець березня 2019 року.

Третій транш Україна може отримати в такому ж обсязі — за підсумками другого перегляду 15 листопада на базі критеріїв на кінець вересня 2019 року.

Нагадаймо, 18 грудня МВФ Рада директорів Міжнародного валютного фонду схвалила програму допомоги stand-by для України. Програма розрахована на 14 місяців, її загальний обсяг складе 3,9 млрд доларів США. Перший транш у розмірі 1,4 млрд доларів Україна отримала в кінці грудня.

Передбачається, що програма stand-by допоможе Україні підтримувати макростабільність в період проведення президентських і парламентських виборів у 2019 році, коли у країні очікуються пікові виплати за зовнішнім боргом.

ВідеоРада директорів МВФ затвердила нову програму для України

До 25 грудня Україна має отримати від МВФ 1,4 мільярда доларів. Напередодні Рада директорів Міжнародного валютного фонду затвердила нову 14-місячну програму для України "стенд-бай". Вона замінює попередню програму розширеного фінансування. Обсяг нової програми — 3,9 мільярда.

Рада директорів МВФ затвердила нову програму для України
ТСН. 12:00
  • Facebook
  • ВКонтакте
  • Google+
  • Twitter
  • Telegram

Джерело статті: “https://tsn.ua/groshi/v-mvf-ozvuchili-koli-ukrayina-mozhe-otrimati-nastupni-dva-transhi-kreditnih-1277211.html”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503