Не збираюся падати духом та сумувати: Олег Сенцов написав лист Ірині Геращенко

Олег Сенцов закінчив новий роман

ЕРА


Незаконно засуджений у Росії український режисер Олег Сенцов написав листа першому віце-спікеру Верховної Ради Ірині Геращенко, в якому поділився своїми планами, очікуваннями та настроєм.

Копію частини листа Геращенко опублікувала у Facebook.

За словами Геращенко, Сенцов заявив, що не збирається падати духом або, тим більше, сумувати, а також не планує припиняти ні творчу діяльність, ні громадську.

За словами Геращенко, режисер повідомив, що як і раніше багато працює, а в кінці грудня 2018 року закінчив новий роман.

"Чекає, що цього року вийде в світ збірка його оповідань, роман і розпочнуться зйомки кіно чи театральна постановка по його сценарію", — сказала вона.

Українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка затримали у Криму 10 травня 2014 року. Їх звинуватили у підготовці терактів, засудивши Кольченка до десяти, а Сенцова — до 20 років позбавлення волі.

Олег Сенцов з 6 жовтня 2018 року змушений припинити голодування, яке оголосив 14 травня, в зв’язку з тим, що йому призначили примусове харчування.

За 145 днів голодного протесту він втратив 20 кг ваги, у нього почали відмовляти нирки та печінка, почалася ішемічна хвороба серця.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/ne-zbirayusya-padati-duhom-ta-sumuvati-oleg-sencov-napisav-list-irini-gerashchenko-50001223.html”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503