В окупованому Криму духовенство РПЦ раптом згадало, що підпорядковане Києву

На загальних єпархіальних зборах духовенства Сімферопольської і Кримської єпархії колишньої «УПЦ МП» 10 січня в Сімферополі прийнято рішення підтримати митрополита «УПЦ МП» Онуфрія і главу РПЦ патріарха Кирила.


Про це повідомляє «Крим. Реалії« з посиланням на прес-службу Сімферопольської і Кримської єпархії «УПЦ МП».


Як зазначає видання, йдеться про ініціативу підтримати патріарха Кирила і митрополита Онуфрія «в справі збереження існуючого статусу Української православної церкви і підтвердити свою вірність її – митрополиту Онуфрію», з якою раніше виступив митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар.


«Також духовенством єпархії одноголосно було прийнято рішення висловити несхвалення з приводу безпрецедентного втручання патріарха Варфоломія, який представляє Константинополь, у внутрішньо церковні справи і легалізацію розколу, здійснені в Україні», – зазначили клірики РПЦ в окупованому Росією Криму.


Нагадаймо, у Росії в прямому ефірі політичної програми «60 хвилин» ведуча і пропагандистка Кремля Ольга Скабєєва сказала українцям «вдавитися своїм томосом».


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/01/11/v_okupovanomu_krymu_duhovenstvo_rpts_raptom_zgadalo_shcho_pidporyadkovane_1486153”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503