Жителі Бразилії зняли на відео "дощ з павуків"


Жителі штату Мінас-Жейрас в Бразилії стали свідками незвичайного явища, яке вони назвали "дощ з павуків". Як повідомляє The Guardian, подібні події іноді трапляються в цьому штаті під час жаркої і вологої погоди.

Жоао Педро Мартінеллі Фонескі, який зняв одне з поширених у соціальних мережах відео, розповів місцевій газеті про те, що видовище було "захоплюючим і страшним", особливо коли один з павуків залетів у відкрите вікно.

Бабуся хлопчика, Жеркіна Мартінеллі заявила іншій газеті, що павуків і павутин було набагато більше, ніж помітно на відео. "Ми бачили таке й раніше, завжди у дні з високою вологістю, коли було дуже жарко", — додала вона.

Як відзначає видання, незважаючи на те, що здається, що павуки падають з неба, насправді вони розташовуються на гігантській павутині в спробі зловити здобич. Павуки виду parawixia bistriata є рідкісними соціальними павуками, але павутина, яку вони плетуть, настільки тонка, що її практично неможливо помітити неозброєним оком. Павуки живуть колоніями і вдень гніздяться у гігантській кулі, а під вечір виходять полювати. Ширина павутини може досягати чотирьох метрів, а довжина – трьох.

На світанку, перед тим, як знову повернутися до сну, павуки з’їдають здобич, яку вдалося зловити в павутину. Як правило, це невеликі комахи, але іноді навіть маленькі птахи. За словами вчених, павуки не представляють небезпеки для людини, а їхній укус можна порівняти з укусом червоного мурашки.

Раніше вчені заявили про те, що семирукі восьминоги навчилися полювати, використовуючи при цьому органи, що жалять, мертвих медуз. Як зазначають дослідники, така поведінка цілком можлива, оскільки головоногі відрізняються досить високим інтелектом. Крім того, тремоктопуси, несприйнятливі до токсину надзвичайно отруйного португальського кораблика, і тому нерідко використовують їх в якості зброї.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/zhiteli-braziliyi-znyali-na-video-dosch-z-pavukiv-299406_.html”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503