Як впоратися з емоційними маніпуляторами


Вони спочатку порушують ваші кордони: ображають, критикують, знецінюють, принижують, намагаються домінувати. Якщо це повторюється, будьте впевнені «щось не так» не з вами!

За походженням слово “маніпуляція” схоже на “керівництво”. Найважливіша ознака для маніпуляції – хтось керує кимось. У повсякденному житті обов’язково знайдуться такі люди, які будуть шукати способи маніпулювати вами, втручатися у ваше життя, щоб змусити вас сумніватися в правильності ваших рішень, змусити вас діяти так, як їм того хочеться. Тому ігнорувати потрібно не свої почуття, що виникають після спілкування з токсичними людьми, а безпосередньо, токсичних людей.

Увага! токсичні люди

Як впоратися з емоційними маніпуляторами:

1. Не домовляйтеся з ними. Для них це індикатор вашої слабкості. Вони спочатку порушують ваші кордони: ображають, критикують, знецінюють, принижують, намагаються домінувати. Якщо це повторюється, будьте впевнені «щось не так» не з вами!

2. Не вступайте з ними в контакт. Не намагайтеся: ні говорити, ні міркувати, ні обговорювати з ними якісь питання – вони будуть спотворювати вашу реальність. Адже саме вони знають як правильно чинити, як жити, вони – це істинна в останній інстанції.

3. Не доводьте ім. Вони швидко ображаються і їм подобається конфлікт. Вони не прагнуть його вирішити, їх завдання – затягнути його на довго. Вони використовують будь-яке ваше слово, щоб звинуватити вас у тому, в чому вони винні самі.

Как справиться с эмоциональными манипуляторами

Питання політики, релігії, рівноправності, для них лише привід.

4. Знайте свої особисті тригери. Вони використовують все, що знають про вас, щоб отримати сильну реакцію. Якщо колись в розмові ви промовили про: труднощі у відносинах з дітьми, проблеми на роботі, складності з фінансами, для них це їжа – це обов’язково вам пригадають!

Знання себе може дати вам перевагу. Плануйте, як «не реагувати» і залишатися відстороненим і спокійним.

Как справиться с эмоциональными манипуляторами

5. Не приймайте їх допомогу. Вони будуть ставитися до вас так, як ніби «ви зобов’язані їм на все життя». Вони цього домагаються, тому бувають «неприродно щедрі». Знайте, їх мета не допомогти, а зробити вас боржником.


Джерело статті: “https://variat.com.ua/yak-vporatisya-z-emocijnimi-manipulyatorami/”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503