У Сумах після загибелі немовляти в ліфті про підозру оголосили двом чиновникам міськради

Під час досудового розслідування слідство встановило всіх причетних до загибелі дитини

21 лютого в Сумах оголосили про підозру одному із заступників міського голови через загибель двомісячної дитини в ліфті житлового будинку. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області.

Під час досудового розслідування слідство встановило всіх причетних до загибелі дитини.

Чиновник, якому оголосили про підозру, відповідно до розподілу обов’язків, організує контроль за експлуатацією житлового фонду, зокрема за утриманням ліфтового господарства. Крім того, із травня 2017 року він очолював постійну комісію з безперебійної та безпечної роботи ліфтів.

Також про підозру оголосили директору департаменту інфраструктури міськради, який укладав договори на проведення капітальних ремонтів понад 180 ліфтів міста на суму 34,5 млн₴ За даними прес-служби, ремонт, зокрема, мали зробити в ліфті будинку, де сталася трагедія.

"Ані заступником міського голови, ані директором департаменту не забезпечено контроль за проведенням ремонтних робіт та подальшою експлуатацією підйомників. Уже через місяць після так званого капітального ремонту ліфта, у якому загинуло немовля, до зазначених посадових осіб міської ради почали надходити скарги на його роботу від жиелів будинку, у тому числі й від дідуся загиблого малюка. Однак посадовці не вжили жодних дієвих заходів, спрямованих на усунення неполадок. Фактично, вони самоусунулися від виконання своїх безпосередніх обов’язків", – ідеться в повідомленні.

Дії обох підозрюваних кваліфіковано за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України "невиконання або неналежне виконання посадовою особою службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді смерті особи".

Чиновникам загрожує позбавлення волі на строк від двох до п’яти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Ліфт із двомісячною дитиною в колясці обірвався 2 січня. Після падіння з дев’ятого поверху дитина не вижила.

Суд відправив під домашній арешт директора та електромонтера ТОВ "Міськсумиліфт".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/localnews/u-sumah-pislja-zagibeli-nemovljati-v-lifti-pro-pidozru-ogolosili-dvom-chinovnikam-miskradi-758493.html”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503