Кім Чен Ин вирушив на зустріч із Трампом на броньованому потязі - ЗМІ

Кім Чен Ин вирушив на зустріч із Трампом на броньованому потязі  — ЗМІ

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин 23 лютого вирушив на броньованому потязі з Пхеньяна до Ханоя на зустріч із президентом США Дональдом Трампом.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

"За даними дипломатичних джерел, шлях до столиці В’єтнаму Кім Чен Ин здійснить транзитом через Китай. Відстань від Пхеньяна до Ханоя складає понад 4,5 тисячі кілометрів. Керівник КНДР проведе в дорозі більш як два дні", — уточнює видання.

Як раніше повідомляв Reuters, лідер КНДР пересяде на в’єтнамському кордоні у машину, щоб прибути до самої столиці країни.

Як повідомляв Укрінформ, ймовірним місцем зустрічі між лідерами США й Північної Кореї може стати урядова резиденція у центрі Ханоя.

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин приїде до В’єтнаму 25 лютого, а його саміт з президентом США Дональдом Трампом запланований на 27-28 лютого.

Перші переговори лідерів двох держав відбулися 12 червня 2018 року в Сінгапурі. Тоді сторони підписали документ, згідно з яким Пхеньян зобов’язаний проводити ядерне роззброєння у відповідь на гарантії безпеки з боку США.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2646820-kim-cen-in-virusiv-na-zustric-iz-trampom-na-bronovanomu-poizdi-zmi.html”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503