Троянський Малюта

Сергій Коротких, він же «Боцман», «Малюта», «Коротиш», «Захар Лаврентьєв». Народжений в Білорусії, випускник школи КГД БССР, він приймає участь у неонацистських рухах усіх країн СНД із середини дев’яностих років.  

У 1999-2001 роках входив до складу білоруського відділення РНЄ - Російської національної єдності. У 1999 році, вже будучи членом РНЄ, брав участь в бійці з опозиційними білоруськими активістами Андрієм Санніковим, Дмитром Бондаренко і Олегом Бебеніним.

 Після виходу з РНЄ Малюта спільно з помічником депутата Дмитром Румянцевим заснував на території Росії організацію "Націонал-Соціалістичне суспільство"(Национал-Социалистическое общество ).. Через деякий час був вигнаний з НСС. За інформацією російських ЗМІ, причиною виключення Малюти з НСС було: «розміщення порноролика в інтернеті».

Коротких відомий як один з лідерів Націонал-соціалістичного суспільства (НСО) - одного з найбільших ультраправих об’єднань в Росії. Також Коротких - двоюрідний брат спецназівця Валерія Ігнатовича, засудженого на довічний термін за викрадення оператора ОРТ Дмитра Завадського. 

12 лютого 2013 року, між Сергієм Коротких і двома націоналістами, серед яких був лідер угрупування "Формат 18" Максим Марцинкевич (Тесак), з одного боку і білоруськими антифашистами з іншого, сталася бійка. В ході неї Малюта кілька разів ударив одного з супротивників ножем.

В 2014 ця людина, на яку було відкрито безліч кримінальних справ як в РФ, так і в Білорусі, приїхала в Україну — і очолила відділ розвідки батальйону Азов. Після демобілізації в 2015 він єдиний із іноземних добровольців отримав паспорт громадянина України, очолив відділ охорони стратегічних об’єктів при МВС (де-факто охоронялись підприємства ДТЕК Ахметова на Донбасі) та зайнявся бізнесом, аби підтримувати новостворену політичну організацію Азову «фінансовими засобами».

У 2016 році «Малюта» очолив відділ охорони об’єктів стратегічного призначення поліції України. Відповідно, повинен був подати декларацію за 2015 рік. Відомості в декларації виявилися несподіваними. 

Офіційний заробіток Сергія Коротких становив 6,5 тисячі гривень щомісяця. 

Однак жив він явно невідповідно до своїх достатків. 

У 2015 році «Малюта» спочатку придбав половину квартири площею близько 75 квадратних метрів в передмісті Києва. Житло коштувало приблизно $ 16 тисяч. Після була ще одна квартира, площею 69 метрів. Ця нерухомість коштувала близько $ 50 тисяч. 

Також в травні 2015 року Коротких порадував себе власним літаком. Він придбав ремкомплект Л-39 «Альбатрос» 1982 року випуску - це навчально-бойовий невеликий літак чеського виробництва. «Малюта» заплатив за нього близько $ 1,2 тис. Але і це не все. Згідно з декларацією, Сергій Коротких зберігає 223 тис. доларів, 135 тисяч євро і 500 тисяч гривень, а ще 565 тисяч євро він позичив третій особі. У підсумку - близько мільйона доларів.
Також, у Коротких є годинник невідомої марки за $ 5 тис, і цінна авторучка Montegrappa за $ 4,3 тис. Вона проходить в декларації як «ювелірний виріб».

Ви бачите яка талановита і ефективна молода людина. Він запросто Вам розкаже і наглядно продемонструє «як красиво жити на скромну зарплату держслужбовця".  

Ось так і складаються пазли потихеньку. Такі товариші зазвичай і впроваджуються в країну під виглядом супер-патріотів.

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503