Коломойський переміг? З’явився цікавий прогноз щодо президентства Зеленського


Шоумен Володимир Зеленський, про перемогу якого в президентських перегонах вже оголосила Центральна виборча комісія, може піднести сюрприз олігарху Ігорю Коломойському, який робив все можливе для перемоги Зеленського.Про це в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ розповів політолог Михайло Басараб.


Як зазначив експерт, останні рішення судів по ПриватБанку дають підстави говорити про зв’язки Зеленського з Коломойським, однак новий статус шоумена може позбавити його залежності від олігарха.


“Днями в соцмережах я бачив гарну фразу про те, що за всю порожнечу в голові Зеленського зараз ведеться запекла боротьба, і невідомо, хто її заповнить. Я не впевнений в тому, що правління Зеленського обов’язково буде дорівнювати правлінню Коломойського, адже ситуація не настільки проста. Тим більше, Зеленський вже спілкується з Коломойським в зовсім іншому статусі, і навряд чи він буде відчувати таку залежність від олігарха, як це могло бути раніше”, – зазначив Басараб.


За словами політолога, у Коломойського є всі підстави вважати, що перемога Зеленського це і його перемога також.


“Думаю, він повернеться в Україну і буде намагатися повернути свої позиції в бізнесі і контролі певних потоків, скажімо так. Але, знову ж таки, це не факт. Оскільки Зеленський – дуже нова людина в політиці, то зараз за нього боротимуться і інші впливові центри, не тільки Коломойський. Українська історія знає різні кульбіти, коли союзники і партнери ставали найлютішими ворогами. Тому все може бути”, – резюмував експерт.


Повний текст інтерв’ю політолога Михайла Басараба НАРОДНІЙ ПРАВДІ читайте тут: Варіанти для Зеленського, плани Порошенка, Росія і Коломойський – що буде з Україною після виборів.

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/04/23/kolomojskij-peremig-z-yavivsya-tsikavij-prognoz-shhodo-prezidentstva-zelenskogo/”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503