Порошенко: РФ реалізує на Донбасі "південноосетниський та придністровський" сценарії

Президент України Петро Порошенко оприлюднив відеозвернення у зв’язку з рішенням РФ про спрощення видачі російських паспортів жителям ОРДЛО.
Про це повідомляє "Європейська правда".
У зверненні Порошенко наголосив, що йдеться фактично про підготовку Кремлем до наступного кроку агресії проти України — анексії українського Донбасу або створення російського анклаву в Україні.
[L]
За словами Порошенка, мета Росії очевидна — обнулити Мінські домовленості, де чітко прописані її зобов’язання.
"Разом з мінськими зобов’язаннями Москва розраховує позбутися санкцій. Незаконна видача паспортів РФ за так званим "південноосетинським" та "придністровським" сценаріями — це спроба виправдати та легітимізувати військову присутність Росії на окупованій частині українського Донбасу", — заявив Порошенко.
[L]
"Закликаю міжнарод партнерів не допустити найгіршого сценарію, жорстко засудити деструктивні та злочинні дії російської влади, а також посилити режим міжнародних санкцій", — додав президент.
Порошенко повідомив, що доручив Міністерству закордонних справ негайно ініціювати обговорення цього питання в рамках Радбезу ООН, а також інших міжнародних форматах, зокрема ОБСЄ та ЄС.
Як повідомлялося, Міністерство закордонних справ України назвало "юридично нікчемним" указ президента РФ Владіміра Путіна про спрощену видачу російських паспортів українцям в ОРДЛО та заявило, що це рішення має на меті дестабілізацію внутрішньополітичної ситуації в Україні у післявиборчий період.
Нагадаймо, 24 квітня Владімір Путін підписав указ про спрощений порядок отримання російського громадянства для жителів окупованих районів Донецької та Луганської областей.

Джерело статті: “https://www.newsline.com.ua/society/poroshenko-rf-realizue-na-donbasi-pivdennoosetniskiy-24042019182318”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503