Олег Бахматюк прирік себе на страждання з легкої руки Вадима Денисенка. Розслідування

Перша ластівка нового формату співпраці зі ЗМІ вінценосного афериста Бахматюка не змусила себе довго чекати. Категорична відмова платити за мовчання одним виданням, і пролонгація блоків з іншими ЗМІ, викликала бурю праведного обурення в Укр.немає.

Жертвувати шефом і спонсором заради помсти і малоймовірного збагачення — це щось новеньке. З дозволу сказати журналіст Вадим Денисенко і його бойова подруга намагаються перетворити свого благодійника з Укрлендфармінг в клоуна заради помсти кількох (мило)видатним діячам медіаринку. У цій історії ми щиро співчуваємо заручника ситуації, яким став Олег Бахматюк і бажаємо колишньому власникові банків-банкрутів, відібраних птахофабрик і сотень мільярдів нечесно нажитих доларів — мужності, спартанської стійкості та жорсткості.

Все це, в Олега Романовича, безперечно є, на відміну від обдурених ним вкладників VAB Банк і Фінансова ініціатива. Як показали роки довготерпіння, Бахматюк переживе все. Точніше все, крім… посадки. Ймовірно, саме до неї підведе яєчного короля сліпа віра в нових піар-монстрів і псевдо-економів. Маючи за плечима нелегкий багаж афер у всіляких сегментах вітчизняного ринку, власник Укрлендфармінг рано чи пізно розбереться: корисні казнокради — набагато краще непотрібних балаболов.

Олег Бахматюк в лапах гномів-економів

В першій частині нашої повчальною трилогії не будемо вдаватися в деякі подробиці медійних розпусти Денисенко та його соратників пиарАссов. Вступ не повинен бути нудним або ж докладним. Зауважимо лише один дивовижний факт. Заради усунення старої команди Денисенко та частина його віроломних підлеглих відправляли листи «щастя» ряду видань з однозначною репутацією. Суть листів зводилася до заклику розмістити зліплені на швидку руку командою Ділової Столиці матеріали про Дні Народження Олега Бахматюка, де горе-відомий співробітник НАБУ Анатолій Новак випустив пар за допомогою табельної зброї. Історія з масовою розсилкою дивує не стільки нахабством, скільки відвертою тупістю. Нехай, Вадим Денисенко не відрізняється особливою винахідливістю в боротьбі з конкурентами за бездонне коритце Бахматюка, але «палити контору» на рівному місці?

У листах з позначками «Скандальний День народження Бахматюка: нові розв’язки», «Скандальний ІН Бахматюка: іноземні ЗМІ» та «Днюха Бахматюка» спраглі підсидіти Ліду Сливоцкую «ДенисенкИ» висилали кілотонни маячних інсинуацій на тему Новака і Бахматюка. І ось через 9 місяців Вадим Ігорович правдами-неправдами досяг бажаного. Не завжди чиста на руку, але працьовита жриця піару Лідія Сливоцька і вся її команда з тріском пішла «гуляти до кращих часів». І все б нічого, за винятком одного: сотні мережних видань жили за рахунок Олега Бахматюка, маючи так звані блоки, які армія гномів-економів зрізала на корені. Картина маслом: сайти дружним пулом перетворюють Олега на ворога преси номер один, а доброго гнома Денисенко в копалина. Хто від цього виграє? Питання риторичного характеру. У будь-якому випадку суттєві репутаційні втрати понесе саме Олег Бахматюк, пише невинне видання з загадковою назвою.

Денисенкам ми радимо: швидше заховати пов’язані з милим зливним бачком https://polygraf.net кінці…

Олегу Романовичу: не грати з сірниками в хліві, який сам збудував.

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503