Звинувачений у секс-домаганнях Гарві Вайнштейн вирішив відкупитися від своїх жертв

Звинувачений у секс-домаганнях Гарві Вайнштейн вирішив відкупитися від своїх жертв

Голлівудський продюсер Гарві Вайштейн, неодноразово обвинувачений в зґвалтуванні і домаганнях, вирішив виплатити своїм жертвам і кредиторам компенсацію у 44 мільйони доларів.

Як повідомляє видання The Wall Street Journal, попередня угода вже укладена. Скандальний продюсер готовий відкупитися від свїх жертв та кредиторів за 30 мільйонів доларів, в той час як решту 14 мільйонів як судові витрат ивирішив заплатити партнерам і підлеглим.

Однак, як зазначає The New York Times, запропонована сума вдвічі менша від тієї, яка обговорювалася минулого року між групою інвесторів і колишнім генпрокурором Нью-Йорка. А також відомо, що Вайнштейн буде виплачувати цю суму не з власної кишені, а завдяки страховим полісам, які покриють усі витрати.

Гарві Вайнштейн

Зауважимо, що ця угода не впливатиме на суд над продюсером, який почнеться в червні і буде відбуватися в закритому режимі. На засіданні має бути розглянуте питання про те, чи будуть братися до уваги показання жінок, які стверджують, що піддавалися насильницьких дій сексуального характеру з боку продюсера, однак позовів до нього не подавали.

Нагадаймо, навколо Гарві Вайнштейна в Голлівуді розвернувся грандіозний скандал. Кілька відомих акторок, серед яких були Анджеліна Джолі, Гвінет Пелтроу, Сальма Гайек, Ума Турман, Роуз МакГавен, звинуватили його в сексуальних домаганнях. Проте восени минулого року прокуратура зняла одне з трьох звинувачень в сексуальному насильстві, висунутих продюсеру.


Джерело статті: “https://tsn.ua/glamur/zvinuvacheniy-u-seks-domagannyah-garvi-vaynshteyn-virishiv-vidkupitisya-vid-svoyih-zhertv-1350909.html”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503