Рада ухвалила закон про верифікацію та моніторинг державних виплат

У першому читанні Рада ухвалила законопроєкт 20 вересня

Верховна Рада ухвалила 17 жовтня у другому читанні й у цілому законопроєкт №1231 "Про верифікацію та моніторинг державних виплат", передає кореспондент "ГОРДОН".

За ухвалення документа проголосувало 249 депутатів Верховної Ради.

Згідно із законом, в Україні буде створено центральний орган виконавчої влади, що забезпечуватиме формування та реалізацію державної фінансової та бюджетної політики під час здійснення повноважень щодо верифікації та моніторингу державних виплат.

"Метою законопроєкту є законодавче врегулювання основних правових та організаційних засад здійснення верифікації державних виплат в Україні, що сприятиме розбудові справедливої системи соціального забезпечення в Україні, підвищенню адресності державних виплат, оптимізації бюджетних видатків", – ідеться в пояснювальній записці до документа.

Під верифікацію держвиплат підпадають пенсії, допомоги, пільги, субсидії, стипендії, інші виплати, які здійснюють коштом державного, місцевих бюджетів, фондів загальнообов’язкового державного соціального та пенсійного страхування.

Завданням органу з верифікації та моніторингу стане визначення достовірності інформації, поданої реципієнтами держвиплат. Також має бути забезпечено функціонування інформаційно-аналітичної платформи електронної верифікації, моніторингу держвиплат щодо кожного реципієнта.

Згідно з документом, порядок верифікації та моніторингу держвиплат встановлює Кабінет Міністрів України.

У першому читанні Рада ухвалила законопроєкт 20 вересня. 9 вересня президент України Володимир Зеленський визначив документ як невідкладний.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-rada-prijnjala-zakon-pro-verifikatsiji-ta-monitoringu-derzhavnih-viplat-1354344.html”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503