Путін скоро може атакувати: офіцер озвучив прогноз

Офіцер запасу, волонтер і журналіст Мирослав Гай заявив про загрозу розширення військової агресії Російської Федерації щодо України.

"Причому, у відносно короткі терміни", – сказав він в блозі OBOZREVATEL.

Однією з ознак підготовки Росії до агресивних дій він назвав акцію в окупованому Луганську за приєднання до Росії.

"Можливо, найближчим часом на нас чекають нові рішення і нові дії РФ щодо Донбасу. Як ми знаємо, вони завжди перед новим випадком воєнної агресії проводять подібні "гуманітарні" спецоперації, щоб легалізувати свої подальші ді ", – зауважив офіцер.

Найближчим часом нас чекають нові рішення і нові дії РФ щодо Донбасу, припустив Гай

Найближчим часом нас чекають нові рішення і нові дії РФ щодо Донбасу, припустив Гай

Офіцер переконаний, що укупі з попередніми рішеннями Кремля, зокрема, щодо спрощення процедури отримання російського громадянства громадянами України, акція в Луганську є ознакою "легітимації анексії" окупованих українських територій.

Як писав OBOZREVATEL, раніше Мирослав Гай заявив: "Росія продовжує посиленими темпами готуватися до великої війни". "Путін вирішив вийти з міжнародної угоди, яка спрямована на захист цивільного населення у військових конфліктах. Мова йде про додатковий Протокол до Четвертої Женевської Конвенції 1949 року", – пояснив волонтер.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/crime/putin-skoro-mozhe-atakuvati-ofitser-ozvuchiv-prognoz.htm”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503