Речниця ДБР: Ми укомплектували відділ з розслідування справ Майдану своїми людьми, щоб не зупиняти процес

YEPP via Facebook

Спікер ДБР Анжеліка Іванова

YEPP via Facebook


Новостворений підрозділ ДБР з розслідування злочинів проти активістів Майдану укомплектовано слідчими Бюро, щоб не зупиняти процес.

Про це заявила речниця Державного бюро розслідувань Анжеліка Іванова в коментарі Радіо НВ.

«Конкретно зараз, для того щоб цей процес не зупиняти і не було затримки, ми наповнили і укомплектували відповідний слідчий підрозділ своїми працівниками. Це люди, які є слідчими Державного бюро розслідувань, вони не працювали до того в управлінні спецрозслідувань, які розслідували справи Майдану у прокуратурі», — повідомила вона.

Спікер відомства зазначила, що для переводу слідчих з Генпрокуратури до відповідного відділу необхідні зміни в законодавстві. Водночас, за словами Іванової, для початку процесу ДБР «достатньо» своїх слідчих.

Читайте також:

(Не)розслідування злочинів. Що станеться зі справами Майдану

«Вони у будь-якому разі почнуть знайомитися з матеріалами кримінальних проваджень, і вже поступово там або буде змінено закон, і ми зможемо по спрощеній процедурі додати до цього департаменту, ще додатково залучити слідчих Генеральної прокуратури, або іншим чином», — розповіла співрозмовниця НВ.

Підрозділ з розслідування злочинів проти Майдану, що складається з близько 30 слідчих, створено на базі управління з розслідування військових злочинів, оскільки його слідчі мають необхідний рівень доступу до держтаємниці, на закінчення зазначила речниця ДБР.

Нагадаймо, раніше в Державному бюро розслідувань створили підрозділ з розслідувань злочинів проти активістів Майдану.

Розслідування в межах справ Майдану зупинилося 20 листопада. Верховна Рада не проголосувала за необхідні поправки до закону про ДБР, які б дозволили його продовжити.

Як заявив генеральний прокурор Руслан Рябошапка, жодна зі справ Майдану не буде втрачена при передачі з ГПУ до Держбюро розслідувань.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/viddil-z-rozsliduvannya-sprav-maydanu-v-dbr-komentar-rechnici-vidomstva-novini-ukrajini-50054731.html”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503