Є в кожному будинку: названо напій, який рятує від смерті

Кофеїн допомагає захистити мозок від характерних вікових проблем, пов’язаних з нейродегенерацією. Також вживання кави служить профілактикою раку і цирозу печінки.

До такого висновку прийшла міжнародна команда вчених з Європи, Бразилії і США, передає Food.news. Експерименти були проведені на тваринах.

Як з’ясувалося, кофеїн блокує рецептор А2А, який провокує вікове погіршення роботи мозку, а також проблеми з пам’яттю і збільшення гормонів стресу.

"Аденозинові А2А-рецептор є мішенню для кофеїну. У моделях на тварин кофеїн блокував дані рецептори і усував недоліки пам’яті і стресу, повертаючи мозок щурів до нормальної роботи", – відзвітували вчені.

Щоденне вживання кави важливо для підтримки здорового функцій печінки і жовчного міхура. Три чашки кави в день знижують ризик смерті, який асоційований з хворобами кровообігу і травлення. У разі вживання кави без вершків і цукру, напій покращує механізми контролю рівня глюкози в крові і запобігає епізоди її різкого підвищення.

Названі корисні властивості кави

Названі корисні властивості кави

Pixabay

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше стало відомо, скільки чашок можна випити за день, без шкоди для здоров’я.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/health/diet/e-v-kozhnomu-budinku-nazvano-napij-yakij-ryatue-vid-smerti.htm”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503