Нова програма підтримки МВФ означає більш дешеві ресурси для бізнесу та українців — Гончарук

kmu.gov.ua

Олексій Гончарук

kmu.gov.ua


Домовленість між Україною і МВФ про нову трирічну програму співпраці на 4 млрд спеціальних прав запозичення (приблизно $5,5 млрд) є маркером довіри до країни і означає більш дешеві ресурси.

Про це заявив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, повідомляє пресслужба уряду.

«Символічно, що Staff-Level Agreement за новою програмою підтримки з МВФ ми отримали саме в 100 днів уряду. Підтримка таких великих системних інститутів — маркер довіри до країни. А значить, для нас будуть дешеві ресурси — для всього бізнесу і всіх українців це означає, що економіка буде зростати швидше, буде більше робочих місць, більш високі зарплати», — йдеться в заяві.

Гончарук також додав, що за останні три місяці значно здешевили ресурси, які країна приваблює, «тому що нам вірять».

«І будемо залучати ще дешевше з кожним місяцем», — запевнив прем’єр.

Читайте також:

МВФ вимагає від України ухвалити закон про заборону повернення банків колишнім власникам — Лещенко

У свою чергу міністр фінансів Оксана Маркарова зазначила, що нова програма з Фондом — сигнал для українського і міжнародного бізнесу, що Україна на базі макроекономічної стабільності прискорить економічне зростання.

«На цьому шляху ми маємо повну підтримку наших офіційних фінансових партнерів», — цитує Маркарову пресслужба українського уряду.

Нагадаймо, ввечері 7 грудня в ході телефонної розмови між президентом України Володимиром Зеленським та директором-розпорядником МВФ Крісталіною Георгієвою, сторони досягли домовленості про нову програму співпраці між Україною і МВФ.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/biz/economics/nova-programa-spivpraci-ukrajina-mvf-oznachaye-bilsh-deshevi-resursi-novini-ukrajini-50058052.html”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503