Рудьковського засудили до 2 років колонії в Росії Новини України

Московський міський суд засудив колишнього депутата Верховної Ради та міністра транспорту України Миколу Рудьковського до 2 років колонії за напад на посольство Росії в Україні. Про це повідомляє Интерфакс-Украина.

«Призначити Рудьковському покарання у вигляді двох років позбавлення волі з відбуванням покарання у виправній колонії загального режиму», — йдеться у вироку судді Олени Поспєлової, оприлюдненому в понеділок.

Екснардепа визнали винним у нападі на установу, яка користується міжнародним захистом з метою ускладнення міжнародних відносин. Наголошується, що процес щодо Рудьковського пройшов в особливому порядку — без дослідження доказів, оскільки він повністю визнав провину і розкаявся в скоєному.

Російське слідство дійшло висновку, що у червні 2014 року Рудьковський, будучи депутатом Верховної Ради, «разом активістами націоналістичної організації і футбольними фанатами» брав участь у нападі на російське посольство в Києві, використовуючи палиці, ломи, сокири та камені. Рудьковський був затриманий в Москві у вересні 2018 року.

  • У жовтні 2018 року московський суд заарештував Рудьковського.
  • Пізніше в листопаді Басманний суд Москви продовжив арешт Рудьковського.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/39336-eksnardep-rudkovskiy-otrimav-dva-roki-koloniji-v-rosiji-yogo-zvinuvatili-v-napadi-na-rosiyske-posolstvo-v-kiyevi”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503