Соратник директора ДБР Щербина та його пособник вийшли з СІЗО під заставу

Ексочільник Головного слідчого управління Генеральної прокуратури Ігор Щербина, якого називають соратником директора ДБР Романа Труби, вийшов з СІЗО під заставу у розмірі 2,1 млн₴ Про це в коментарі theБабель підтвердила прессекретар Вищого антикорупційного суду Олеся Чемерис.

Щербина вніс заставу у п’ятницю, 6 грудня, а його пособник — приватний підприємець — сьогодні, 9 грудня. «Експрацівник ГПУ вніс заставу у п’ятницю, а підприємець – у понеділок. Сьогодні він вийде з СІЗО», — уточнила Чемерис.

Приватний підприємець вийшов під заставу у розмірі 576 тис.₴

Справа Щербини

За даними слідства, Щербина за посередництва підприємця у сфері будівництва вимагав від однієї зі столичних компаній-забудовників $150 тис. хабаря нібито для подальшої передачі керівнику одного з правоохоронних органів. Той в обмін на гроші начебто мав забезпечити закриття кримінального провадження, що розслідується територіальним управлінням цього органу щодо дій згаданої компанії-забудовника. Щербину та підприємця затримали після отримання ними першого траншу в розмірі $75 тис. з обумовлених $150 тис.

  • 5 грудня суд заарештував соратника директора ДБР Щербину із заставою у 2 млн гривень. А приватного підприємця — із заставою 576 тис.₴
  • 3 грудня Спеціалізована антикорупційна прокуратура оголосила підозру ексочільнику Головного слідчого управління Генеральної прокуратури Ігорю Щербині у вимаганні $150 тис. хабаря. Президент Володимир Зеленський назвав Щербину «правою рукою Труби».
  • Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба, за звільнення якого 3 грудня проголосувала Верховна Рада, вважає «помстою» кримінальне провадження проти Щербини.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/39348-soratnik-direktora-dbr-shcherbina-ta-yogo-posobnik-viyshli-z-sizo-pid-zastavu”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503