Українською залізницею курсуватимуть приватні локомотиви

Уряд ухвалив постанову, за якою відбуватиметься пілотний проект із допуску приватних локомотивів до роботи на окремих маршрутах на залізничних шляхах загального користування, повідомляє 1NEWS з посиланням на Центр транспортних стратегій.Зазначається, що умови проведення пілотного проекту, ділянки залізничної інфраструктури загального користування та учасників визначатиме Міністерство інфраструктури.


Відомо, що є зацікавлені компанії на участь у пілотному проекті, також представники бізнесу висловили готовність закупити необхідний рухомий склад і провести навчання машиністів.


Допуск приватної тяги до роботи дозволить частково вирішити питання дефіциту тягового рухомого складу Укрзалізниці і протестувати функціонування ринку залізничних перевезень в умовах роботи декількох залізничних перевізників.


Результати пілотного проекту будуть враховані під час розробки підзаконних актів для імплементації положень нового закону про залізничний транспорт.


Конкретні терміни початку реалізації пілота не називаються.


Нагадаймо, в Укрзалізниці заявили, що компанія підтримує лібералізацію ринку тяги.


Також раніше в холдингу ДТЕК пропонували реалізувати експеримент із впровадження приватної залізничної тяги на 69-кілометровій ділянці між Запорізькою ТЕС і станцією Таврійський. Для цих цілей компанія вже отримала перший локомотив.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/ukrayinskoyu-zaliznytseyu-kursuvatymut-pryvatni-lokomotyvy.html”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503