Крикливі пропагандисти, втомлений Зеленський і голі жінки: що відбувалося за лаштунками саміту у Парижі

За кілька годин до зустрічі "нормандської четвірки" у Парижі поліцію спробували атакувати голі активістки Femen, за підсумками переговорів президент України Володимир Зеленський був дуже втомленим, а російські пропагандисти масово заполонили Єлисейський палац.

Про це у своєму блозі пише кореспондент OBOZREVATEL, який побував на переговорах. За його словами, ажіотаж був тільки в українських і російських ЗМІ.

"Правду кажучи – європейські видання і телеканали (зокрема французькі) говорили про зустріч як про пересічну подію. Російських ЗМІ було багато. У Кремлі дуже ретельно і відповідально підходять до висвітлення діяльності Путіна. У нього є цілий "кремлівський пул", який пропускають на заходи такого рівня без черги. І так, журналісти весь час кричать.

Єлисейський палац, круасани... Ні, журналістів спочатку поїли водою з кавою і цукром. З одного боку, ми туди не їсти приїхали, але після 5 годин на морозі хотілося б і поїсти. Французька сторона виставила фуршет десь до 6-7 вечора за паризьким часом", – наголосив журналіст.

Російські ЗМІ у Парижі

Російські ЗМІ у Парижі

Також він зазначив, що за кілька годин до самої зустрічі з натовпу вибігли активістки Femen із криками "Stop Putin’s wars" – працівники спецслужби без проблем повалили їх на землю і тримали, поки на допомогу не прибігли колеги.

"На пресконференції президент Володимир Зеленський був дуже втомленим, але намагався триматися бадьоро. Видно було, що переговори минули важко, та й відповідальність була колосальною. По праву руку від президента перебувала українська делегація", – розповів журналіст OBOZREVATEL.

Крикливі пропагандисти, втомлений Зеленський і голі жінки: що відбувалося за лаштунками саміту у Парижі
Крикливі пропагандисти, втомлений Зеленський і голі жінки: що відбувалося за лаштунками саміту у Парижі

Як повідомлялося раніше:

  • Зустріч у Парижі 9 грудня стала першим самітом у "нормандському форматі" з 2016 року. У Єлисейському палаці зібралися лідери України, Німеччини, Франції та Росії – Володимир Зеленський, Ангела Меркель, Еммануель Макрон і Володимир Путін (вся хроніка подій зібрана тут).


  • Зеленський і Путін вперше зустрілися особисто (до цього вони спілкувалися лише телефоном). У рамках саміту президенти України і Росії поговорили тет-а-тет.


  • За підсумками "нормандської зустрічі" сторони підписали спільне комюніке. Було досягнуто домовленості про обмін полоненими, повне припинення вогню на Донбасі, розведення військ ще на трьох ділянках і подальшу роботу в "нормандському форматі".


  • Зеленський вельми позитивно оцінив підсумки саміту. Він наголосив, що Україні вдалося досягти шести поставлених завдань без здачі національних інтересів.


  • Тим часом Путін заявив про розбіжності із Зеленським щодо Донбасу.


Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/krichaschi-propagandisti-vtomlenij-zelenskij-i-goli-zhinki-scho-vidbuvalosya-za-lashtunkami-samitu-v-parizhi.htm”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503