Вимагають скасувати: в скандалах навколо націоналізації "ПриватБанку" стався новий поворот

Колишній топ-менеджер "ПриватБанку" Олександр Дубілет через суд оскаржив націоналізацію банківської установи.


Про це повідомляє Finbalance.


Провадження за позовом колишнього голови правління до Фонду гарантування вкладів, Мінфіну і "ПриватБанку" Господарський суд Києва відкрив 2 січня 2020 року. До переходу установи в державну власність Дубілет був міноритарним акціонером банку — він володів 2,7249% акцій.


Відзначимо, Олександр Дубілет — це батько міністра Кабінету міністрів України Дмитра Дубілета, який раніше також працював в "Приватбанку" і займав посаду IT-директора.


Нагадаймо, що "ПриватБанк" було створено в 1992 році Геннадієм Боголюбовим та Ігорем Коломойським. На момент націоналізації в кінця 2016 року він був найбільшою фінансовою установою України. Рішення про націоналізацію банку було схвалено 18 грудня 2016 року. У грудні 2017 року "ПриватБанк" подав до Високого суду Лондона позов про шахрайство, скоєне за попередньою змовою осіб щодо Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова та шести компаній, які, ймовірно, знаходяться в їх власності або під їх контролем.


Як повідомляв "Апостроф" раніше, Кабінет міністрів України подав до Верховної Ради закон про неповернення "ПриватБанку" колишньому власнику українському олігарху Ігорю Коломойському.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/economy/banks/2020-01-09/trebuyut-otmenit-v-skandalah-vokrug-natsionalizatsii-privatbanka-proizoshel-novyiy-povorot/185087”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503