Ігор Гах: Добротні дороги стануть поштовхом для економіки


Свого часу президент Америки Дуайт Ейзенхауер визначив пріоритетом державної політики країни будівництво Федеральної системи швидкісних магістралей. Крім того, що дороги змінили обличчя Америки, програма стала потужним поштовхом для економіки США. За роки незалежності України українським шляхам приділяли недостатньо уваги, через що вони стали непридатними. За останні чотири роки ситуація трохи змінилася. Чимало магістралей у країні капітально оновили. А мета на 2020-тий, як зазначив голова Укравтодору, «зшити» країну. Мовляв, в Україні є окремі регіони-острови, до яких не можна дістатися нормальною дорогою. Укравтодор планує оновити шість тисяч кілометрів доріг, залучивши для цього 85 млрд₴ Що з цієї суми перепаде Чернівецькій області? Які напрямки відремонтують? На ці та інші запитання нашому кореспонденту відповів начальник Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Ігор Вячеславович ГАХ (на фото).

Об этом сообщает Роспрес

«Зшити» країну якісними дорогами

- Уряд і керівництво Укравтодору поставили перед регіональними Службами автомобільних доріг чітке завдання – за п’ять років у державі максимально відремонтувати транспортну мережу, – розповідає Ігор Гах. Насамперед, мова йде мова про дороги міжнародного та державного значення. Ті, де спостерігається найвища інтенсивність руху, значний вантажопотік. Тому на нинішній рік передбачено безпрецедентну суму коштів на ремонти автошляхів. Гроші виділять із державного дорожнього фонду, залучені будуть також інвестиції. Тому очікуємо на значне збільшення коштів. Поки що відомо про 693 мільйони гривень, виділених області на ремонт доріг. Що передбачено зробити за ці кошти? Мова йде про завершення капітального ремонту дороги М-19 у напрямку КПП «Порубне». Торік там розпочали ремонтні роботи, цього року заплановано завершити їх. Ми зобов’язані зробити належний в’їзд і виїзд з держави Україна з облаштуванням якісних підходів до КПП.

– У багатьох європейських країнах магістралі мають дві-три смуги в одному напрямку. Чи будуть збільшувати число смуг у нас, а чи залишиться там ширина дороги попередньою?

– Там уже є два кілометри дороги (І категорії), де зробили чотири смуги. Ще три кілометри підходів розширили для комфортного руху транспорту, обгонів, зупинки. Облаштували сучасне освітлення, надійне водовідведення, привабливе узбіччя. Вже нинішнього року там має з’явитися зразкова ділянка дороги до кордону. Загалом постановою Кабміну визначено три дороги, на ремонт яких буде скеровано кошти 2020-го. Зокрема, й на окремі відтинки автотраси Чернівці – Житомир. На території нашого краю вона розпочинається у с. Атаки Хотинського району і закінчується у с. Припруття Новоселицького. Її на 60 відсотків уже відремонтовано. Залишилися три ділянки – об’їзна навколо Хотина, відтинок асфальтівки від Недобоївців до Рукшина і проблемний підйом неподалік с. Рингач. На ці ремонти заплановано витратити 443 мільйони гривень. Ще передбачено збудувати під’їзди до мостів у с. Розтоки на Путильщині, які не завершено ще з 2008 року. Там нині рух здійснюється за тимчасовою схемою. Це дуже важливий об’єкт для області, адже гірський район під загрозою втрати транспортного сполучення. Торік ми розпочали будівельні роботи, завели туди підрядника. Робота зараз там іде повним ходом.

– Це не один багатостраждальний міст, який не можуть добудувати з 2008-го. Чи цього року ремонтуватимуть тільки міст у Розтоках?

– Потреба у коштах для добудови мосту і підходів – 128 мільйонів гривень. Кошти є. Веде роботи фірма «Енергетичне дорожнє будівництво». Колектив довів свою спроможність, роботи просуваються нормальними темпами. Вони вже встигли два прогони замонолітити, три – вкрити балками. Там два мости загальною протяжність понад 300 метрів і ще 1300 – під’їзди до нього. Сподіваємося, що введемо його в експлуатацію до Дня незалежності. Що ж стосується так званого маршинецького мосту, то на цей рік не передбачено фінансування. Проте я знаю позицію губернатора, народних депутатів від нашої області, котрі намагаються включити фінансування будівництва мосту на 2020 рік із додаткових джерел. На нього вже є відкорегована кошторисна документація. Проєкт пройшов експертизу. Якщо раптом з’явиться фінансування, ми оголосимо тендер і візьмемося за роботу. Позиція керівництва краю – неодмінно завершити будівництво мосту.

«Клаптикові» ремонти відходять у минуле

– Гадаю, що у вас уже відбулася зустріч із головою облдержадміністрації Сергієм Осачуком, який заявив, що пора відмовитися від «клаптикових» ремонтів. Що це означає?

– Це позиція не лише одного Сергія Осачука, але й керівництва держави. І це, вважаю, правильно. Давно необхідно відійти від локальних, а перейти до масштабних ремонтів. Хоча у професійному плані знаю, що неможливо відійти від «ямкових» ремонтів. У нас в області, до прикладу, 843 кілометри доріг державного значення та 2042 – місцевих. Одночасно охопити Буковину ремонтами і зробити всі дороги нереально. На це потрібні великі гроші та індустріальні можливості. Тому завдання Служби автомобільних доріг – забезпечити належне утримання шляхів у нинішньому стані, не дати їм далі руйнуватися. Щоб згодом прийти і капітально відремонтувати їх з меншими витратами. Бо якщо ми не зробимо нині ямкового ремонту, то завтра там взагалі не проїдемо.

– В Угорщині, Австрії, приміром, ямкові ремонти теж роблять. Але в них це по-іншому. Чому не вчимося у них? Чи немає відповідної техніки?

– Ямковий ремонт практикують у багатьох країнах світу для підтримання експлуатаційних характеристик дороги. Технологія у всіх однакова. Вирізали проблемну ділянку, пролили бітумом, заасфальтували, утрамбували. Однак у тій же Угорщині чи Австрії роблять ямкові ремонти на відремонтованих рівних дорогах. Наші ж по 40-50 років не ремонтували, прокладали у 70-80 роки минулого століття під невеличкі навантаження. Відтак порушено всі технологічні терміни, вони втратили профіль, деформувалися, з’явилися колії. Шляхові ремонтники ліквідують вибоїни в одному місці, вони ж з’являються в іншому. Дороги просто розлазяться від старості.

– На деяких ділянках автошляхів бачив, що тріщини залиті смолою. Ще кілька років тому такого у нас не було. Це якась нова технологія?

– Служба автомобільних доріг області у межах повноважень і фінансових можливостей намагається щось робити. Ямковий ремонт поряд із заливкою тріщин, ліквідацію вибоїн струменевим способом, водовідведення – ці заходи у комплексі дозволяють зберегти дороги, продовжити термін експлуатації.

Одночасно охопити всю Буковину ремонтами і зробити всі дороги нереально, на це потрібні великі гроші та індустріальні можливості

Сьогодні дорожники пройшли, залили бітумом тріщину – витрати маленькі, та завтра вже не будемо мати великих ям. Задули струменевою машиною невеликі викришування чи ямки на асфальтному полотні – завтра не матимемо великих витрат на цілком зруйновану ділянку шляху. Відвів воду – теж зберіг дорогу.

– Якщо, пане Ігорю, головним автошляхам увагу і приділяють, то місцеві дороги продовжують руйнуватися. А їх в області понад 2 тисячі кілометрів. Чи приділятимуть увагу їм?

– Рішенням Уряду з 2018 року дороги місцевого значення передано на баланс місцевої влади у тому стані, якому вони були. Тобто, критичному. Справді, до місцевих доріг кошти практично не доходили. Позаторік адміністрації одержали дорожню мережу, що потягнула за собою безліч проблем. Проте Уряд передав їм і фінансування цих доріг. Запрацював Дорожній фонд. І це великий ривок у дорожньому господарстві, бо з’явилося усвідомлення, що є чітке джерело фінансування. У Дорожньому фонді передбачено 65 відсотків надходжень на дороги державного значення, 30 – цільові кошти на дороги місцевого значення і 5 – на заходи, пов’язані з безпекою дорожнього руху. В кожному районі області вже провели місцями ремонт: у Кіцманському, Глибоцькому, Кельменецькому. Одне слово, за цей час понад 40 проблемних ділянок шляхів упорядкували. На нинішній рік теж чималу суму передбачено. Зараз цими дорогами опікується департамент капітального будівництва та дорожнього господарства обласної державної адміністрації. Він виступає замовником і розпорядником коштів з ремонту дорожньої мережі.

Дороги не тільки ремонтувати, а й берегти треба

– Не секрет, пане Ігорю, що великої шкоди нашим дорогам завдає великоваговий транспорт. Як уберегти дороги від руйнації фурами?

– Нині в Україні єдиний орган, який може вживати заходів щодо перевізників, це – Укртрансбезпека. Та у них обмежені можливості. Ми відпрацьовуємо різні заходи, створюємо майданчики для зважування транспортних засобів. Необхідно будувати стаціонарні пункти для зважування. Закордонний досвід свідчить – там проїхався по датчиках і в кінці дороги тобі виставляють рахунок на оплату чи штраф за перевантаження. На Заході є перелік доріг, якими можна їхати, коли, якою смугою. У нас же одна дорога, альтернативи немає. Між тим, є транспортні засоби, котрі везуть по 60-80 тонн вантажу. Це, уявіть, їде вагон дорогою. Хай би якою вона була – надовго її не стане.

– Хто у нашій області задіяний до будівництва доріг?

– Упродовж останніх років склалася певна кон’юнктура ринку на будівництві доріг. Це – 5-6 потужних підрядників, які прокладають і ремонтують транспортну мережу. Але ринок відкритий. Проводячи процедуру закупівлі, ми оголошуємо конкурс. І взяти участь у ньому може будь-яка фірма, навіть із-за кордону. Та хочу запевнити, що наші роблять не гірше і, що важливо, дешевше. Вітчизняні підрядники переважно мають найсучаснішу техніку – асфальтоукладники, котки, як обладнані лазерними приладами вимірювання товщини асфальту, коефіцієнту ущільнення. Підприємці вкладають значні гроші в техніку, лабораторії. Розуміють, якщо хочеш працювати на ринку, то маєш робити це якісно. Щоб це була твоя візитівка і до тебе не було запитань. Якщо ж зроблять неякісно, створиться імідж недоброякісного підрядника і в майбутньому ніхто не пропонуватиме співпрацю. Одне слово, сподіваюся, минули часи, коли дороги робили абияк. Переконаний, ще цього року вітчизняні дороги значно поліпшать. А за п’ять років вони справді «зшиють» країну з півдня на північ, зі сходу на захід.

Анатолій ІСАК


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/interview/igor-gah-dobrotni-dorogi-stanut-poshtovhom-dlya-ekonomiki-384725”

Полковнику никто не пишет ...

а нам пишут.

01865 524 8503